Dla dzieci > Bajki wideo > Johnny Test > Johnny Test seria 1 | odc.1 – Johnny we wnętrzu Ziemi / Johnny X
video

Johnny Test seria 1 | odc.1 – Johnny we wnętrzu Ziemi / Johnny X

Johnny Test seria 1 |odc.1 – Johnny we wnętrzu Ziemi / Johnny X

Johnny Test seria 1 | odc.1 – Johnny we wnętrzu Ziemi / Johnny X

Johnny jest jedenastolatkiem mieszkającym w Świnioszycach (ang. Porkbelly). Wraz z psem Dukey testuje dla swoich sióstr, pracujących w domowym laboratorium, różne niebezpieczne wynalazki.

Johnny Test – Kanadyjsko-amerykański serial animowany wyprodukowany w 2005 roku przez DHX Media oraz studio Warner Bros. Serial jest emitowany w Polsce na kanale Cartoon Network od 2 kwietnia 2007 roku. W 2010 roku serial miał premierę na Disney XD 6 lipca. Od 22 maja 2014 roku serial był emitowany w TV Plus 2, a od 6 marca 2017 roku jest emitowany na kanale Top Kids .

Rodzina Testów[edytuj | edytuj kod]

  • Jonathan „Johnny” Test / Johnny X – jedenastoletni chłopiec mieszkający w Świnioszycach. Nosi czarną koszulkę z żółtym znakiem radioaktywności i ciemnozielone spodnie, a swojej charakterystycznej fryzurze zawdzięcza przezwisko „Płomiennowłosy”. Nie lubi chodzić do szkoły. Jego starsze siostry, bliźniaczki Susan i Mary, często wykorzystują go w roli królika doświadczalnego do swoich eksperymentów, dzięki czemu jego życie jest pełne niezwykłych wydarzeń (i wypadków). Jako Johnny X ma huraganowe ręce i zmiennokształtną moc, później także ogniste tylne wyziewy (ogniste bąki). W odcinku Powrót Johnny’ego X (2) może również latać.
  • Dukey / Super Dukey – pies Johnny’ego, a jednocześnie jego najlepszy przyjaciel. Pochodzi ze schroniska dla psów. W wyniku eksperymentów Mary i Susan zaczął mówić oraz zachowywać się jak człowiek (np. pić kawę). Nie lubi ryzykować. Często woła Wiej! gdy zbliża się niebezpieczeństwo. Jako Super Dukey potrafi latać, w odcinku Johnny X Nowy początek posiada zmiennokształtną moc.
  • Susan i Mary Test – trzynastoletnie bliźniaczki, siostry Johnny’ego. Są naukowcami i mają własne laboratorium. Tata nie pozwala im przeprowadzać eksperymentów genetycznych z użyciem ludzkiego DNA, dlatego czasem wykorzystują DNA zwierząt.
  • Pan Hugh Test – ojciec Johnny’ego, Susan i Mary. Nie pozwala swoim dzieciom na wiele rzeczy. Zwykle jest zestresowany, gdy gubi swój ulubiony but. Lubi sprzątać i gotować klopsy, które nikomu z jego rodziny nie smakują. Wpada w histerię, kiedy w domu nie jest czysto.
  • Pani Lila Test – matka Johnny’ego, Susan i Mary. Jest bardzo zapracowana.

Błąd na stronie?? Nieaktywny link??

Zaznacz proszę błędny tekst lub link i wciśnij klawisze Ctrl+Enter, by nas o tym poinformować.

Loading Facebook Comments ...

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Spodobała Ci się nasza strona?

Mamy taką nadzieję. Polub i udostępnij naszą stronę lub powiedz nam co w niej zmienić. U nas najważniejsze jest zdanie odwiedzającego.

TOP

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: