Dla dzieci > Bajki wideo > Masza i Niedźwiedź – Ach, miłość, miłość! ?? najlepsze bajki o miłości
video

Masza i Niedźwiedź – Ach, miłość, miłość! ?? najlepsze bajki o miłości

Masza i Niedźwiedź – Ach, miłość, miłość! ?? najlepsze bajki o miłości

Masza i Niedźwiedź – Ach, miłość, miłość! ?? najlepsze bajki o miłości

Duży zbiór animowanych filmów o miłości! Najlepsza seria „Masza i Niedźwiedź” o miłości i przyjaźni!
? Zwiedzając baśń (Odcinek 54)
Masza znajduje starą gondolę na rzece w lesie, naprawia ją i otwiera żagle. Kto by pomyślał, że tak wpłynie to na historię, którą przeżyją.

?? Wiosna nadeszła (Odcinek 7)
Niedźwiedź budzi się na wiosnę, po szybkim rozciąganiu na ganku zauważa panią miś. Od razu zakochuje się i biorąc bukiet kwiatów i czekoladek, biegnie do niej. Przeszkadza mu w tym Masza. Próbuje się jej pozbyć tak, by jego wybranka niczego nie zauważyła, ale Masza nadal pojawia się w najbardziej nieodpowiednich momentach. Wreszcie Masza zostaje zauważona i wybranka żąda wyjaśnień znieść. On, zakłopotany, próbuje wyjaśniać.

? Hit sezonu (Odcinek 29)
Aby zwrócić na uwagę Niedźwiedzicy na Niedźwiedzia, Masza organizuje własny zespół rockowy i nagrywa klip. Zając na perkusji, wilki na klawiszach, gitara solowa Masza! Muzyka jest słyszalna nawet na krawędziach lasu.

? Święto urodzaju (Odcinek 50)
Masza szuka odpowiedniego przebrania na bal. W pewnym momencie udaje stać się jej prawdziwą wróżką. Znacząco pomaga to Niedźwiedziowi w organizacji przyjęcia. Niestety jak to bywa w bajkach, czar pryska o północy.

? Okrzyk zwycięstwa (Odcinek 47)
Niedźwiedź mając nadzieję na zainteresowanie pani Miś, która była zafascynowana tenisem, urządza kort tenisowy. Miś niestety skręca kostkę. Jego plany narusza także niedźwiedź himalajski, który również chce się pokazać przed panią Miś. Masza postanawia uratować sytuację i wyzywa go do turnieju tenisowego. Próbuje zrozumieć technikę gry, ale szybko zdaje sobie sprawę, że tajemnica zwycięstwa tkwi w czymś innym?

? Oddychaj! Nie oddychać! (Odcinek 22)
Słoneczny letni dzień. Niedźwiedź, podczas zbierania jagód w lesie spotyka niedźwiedzice, i umawia się z nią na randkę. Po powrocie do domu, zaczyna wiosenne porządki i postanawia upiec ciasto na spotkanie. Gdy ciasto jest gotowe, Miś ozdabia je swoimi najlepszymi truskawkami. Nagle, bez zawiadomienia, pojawia się znikąd Masza, zjada truskawki i dopada ją głośna czkawka. Niedźwiedź stara się jej pomóc wszystkimi sposobami znalezionymi w Encyklopedii Medycznej. W rezultacie, czkawką zarażają się wszyscy: Masza, Niedźwiedź, Niedźwiedzica i inni mieszkańcy lasu.

 

„Masza i Niedźwiedź” – to najpopularniejszy rosyjski animowany serial dla całej rodziny. Opowiada o przyjaźni Niedźwiedzia – byłego artysty cyrkowego i chuligańskiej Maszy, która podejmuje zabawy nie tylko z nim, ale z wszystkimi mieszkańcami lasu.
Zobacz całą serię Masza i Niedźwiedź.

Błąd na stronie?? Nieaktywny link??


Zaznacz proszę błędny tekst lub link i wciśnij klawisze Ctrl+Enter, by nas o tym poinformować.

Loading Facebook Comments ...

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Spodobała Ci się nasza strona?

Mamy taką nadzieję. Polub i udostępnij naszą stronę lub powiedz nam co w niej zmienić. U nas najważniejsze jest zdanie odwiedzającego.

TOP

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: