Dla dzieci > Bajki wideo > Masza i Niedźwiedź – Koncert Noworoczny. Zbiór zabawnych piosenek o zimie i Nowego Roku (2016)
video

Masza i Niedźwiedź – Koncert Noworoczny. Zbiór zabawnych piosenek o zimie i Nowego Roku (2016)

Masza i Niedźwiedź – Koncert Noworoczny. Zbiór zabawnych piosenek o zimie i Nowego Roku (2016)

Masza i Niedźwiedź – Koncert Noworoczny. Zbiór zabawnych piosenek o zimie i Nowego Roku (2016)

Koncert Noworoczny „Masza i Niedźwiedź” Ulubione piosenki o zimie i Nowym Roku – duży zbiór piosenek dla dzieci.
?? Piosenka Novogodnyaya z 3 odcinka Masza i Niedźwiedź „Raz, dwa, trzy! jodełkę, palić!”
Niedźwiedź jest tak przywiązany do Nowego Roku, że obudzi się specjalnie na potrzeby tego festiwalu. Stawia wszystko, aby w swoim domu, udekorować choinkę i czeka na Świętego Mikołaja, ale zamiast niego pojawia się Masza i urlop zamienia się w katastrofę: spalone drzewko, połamane zabawki i Święty Mikołaj ulega wypadkowi. Mieszkańcy lasu nie mogą otrzymać prezentów. Jednak Masza i Niedźwiedź dołożyli wszelkich starań, aby naprawić sytuację i spotkać się w Nowym Roku z prezentami.

? Piosenka z 21 odcinka kreskówki Masza i Niedźwiedź „Kevin sam w domu”
W ramach nowego roku zawsze zdarzają się cuda. Masza odnajduje magiczną czapkę, gdzie są prezenty dla wszystkich mieszkańców lasu. Szczęśliwa Masza biegnie przez las w stroju klauna, by przynieść radość dla wszystkich zwierząt. Specjalny prezent ma dla Niedźwiedzia, który nie jest bardzo szczęśliwy w te wakacje.

? Pieśń z odcinka 10 o łyżwach z kreskówki Masza i Niedźwiedź „Święta na lodzie”
Masza chce nauczyć się jeździć na łyżwach. Nikt jej nie chce nauczyć, a Niedźwiedź śpi. Nie przeszkadza to Maszy, która stawia go na jego łyżwy, podczas jego snu. Niedźwiedź budzi się na rzece, w trakcie jazdy. W żaden sposób Masza nie chce dać mu spokoju: pozostaje jedynie nauczyć niespokojną Maszę jeździć.

? Pieśń z 4 odcinka kreskówki Masza i Niedźwiedź „Ślady niewidzialnych zwierząt”
Spadł pierwszy śnieg i Niedźwiedź postanawia nauczyć Maszę wykrywać ślady różnych zwierząt. Masza nie jest najbardziej pojętnym uczniem i jej odpowiedzi doprowadzają Niedźwiedzia niemal do szaleństwa. Jednak ku jemu wielkiemu zdziwieniu, jej odpowiedzi nie są tak absurdalne.

? Pieśń z 32 odcinka kreskówki Masza i Niedźwiedź „Wszyscy w domu”
Pierwszy dzień zimy, a w odwiedziny do Niedźwiedzia przybywa Pingwinek – jego „syn”. Niedźwiedź próbuje w każdy możliwy sposób zabawiać Pingwinka, wymyślać dla niego najróżniejsze zabawy, ale on cały czas spędza czas z Maszą. Pozostając w samotności, Niedźwiedź jest zdenerwowany i smutny. Masza zauważa smutek Niedźwiedzia i wpada na pomysł, który na pewno mu się spodoba.

? Pieśń z 27 odcinka kreskówki Masza i Niedźwiedź „obraz olejny”
Spokojny zimowy dzień, Niedźwiedzia natchnęła inspiracja. Wyjął pędzel, farby i zaczął malować krajobrazy. Masha natychmiast także poczuła ochotę na malowanie. Niedźwiedź pożyczył jej farby i płótno. Masza zaczęła malować wszystkich mieszkańców lasu. W efekcie Masza przenosi swoją wizję piękna nie tylko na płótno, ale także na całą dzielnicę.

Korzystając z uprzejmości i komedii, serial opowiada o przygodach małej dziewczynki Maszy i jej przyjaciela, Niedźwiedzia.
Ich relacja jest metaforą tego, jak dziecko współdziała z wielkim światem i jak osoba dorosła może mu pomóc z tym trudnym zadaniem. Masza jest niespokojną, małą dziewczynką, której trudno ustać w miejscu ze względu na jej niekończącą się energię. Masza jest niesamowicie przyjazna i traktuje wszystkich tak, jakby się znali od wieków. Jej ciekawość i kreatywność powoduje zabawne przygody.

 

„Masza i Niedźwiedź” – to najpopularniejszy rosyjski animowany serial dla całej rodziny. Opowiada o przyjaźni Niedźwiedzia – byłego artysty cyrkowego i chuligańskiej Maszy, która podejmuje zabawy nie tylko z nim, ale z wszystkimi mieszkańcami lasu.
Zobacz całą serię Masza i Niedźwiedź.

Błąd na stronie?? Nieaktywny link??


Zaznacz proszę błędny tekst lub link i wciśnij klawisze Ctrl+Enter, by nas o tym poinformować.

Loading Facebook Comments ...

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Spodobała Ci się nasza strona?

Mamy taką nadzieję. Polub i udostępnij naszą stronę lub powiedz nam co w niej zmienić. U nas najważniejsze jest zdanie odwiedzającego.

TOP

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: