Dla dzieci > Bajki wideo > Masza i Niedźwiedź – Masza Włoska ? (wszyscy uwielbiają śpiewać!)
video

Masza i Niedźwiedź – Masza Włoska ? (wszyscy uwielbiają śpiewać!)

Masza i Niedźwiedź – Masza Włoska ? (wszyscy uwielbiają śpiewać!)

Masza i Niedźwiedź – Masza Włoska ? (wszyscy uwielbiają śpiewać!)

Brawo! Masza i Niedźwiedź wreszcie wyruszają w światową trasę, na którą zdecydowaliśmy się poświęcić czwarty sezon serialu animowanego ?Cars of the Songs?. Każda seria będzie jasną muzyczną opowieścią o konkretnym kraju, jego głównych atrakcjach i cechach kulturowych, i oczywiście we wszystkich odcinkach Masza zaśpiewa swoje wyjątkowe piosenki – coś o włoskiej pizzy i operze, o modzie w Paryżu lub o Brazylii karnawał i … choć nie, nie mówmy – przekonaj się sam! Ogólnie rzecz biorąc, moi drodzy, przygotujcie się na ekscytującą podróż: nasza trasa przejdzie przez Włochy, Niemcy, Francję, Anglię, Japonię i inne miejsca na świecie, gdzie zdecydowanie powinniście odwiedzić Firmę Maszynową!

 

„Masza i Niedźwiedź” – to najpopularniejszy rosyjski animowany serial dla całej rodziny. Opowiada o przyjaźni Niedźwiedzia – byłego artysty cyrkowego i chuligańskiej Maszy, która podejmuje zabawy nie tylko z nim, ale z wszystkimi mieszkańcami lasu.
Zobacz całą serię Masza i Niedźwiedź.

Błąd na stronie?? Nieaktywny link??


Zaznacz proszę błędny tekst lub link i wciśnij klawisze Ctrl+Enter, by nas o tym poinformować.

Loading Facebook Comments ...

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Spodobała Ci się nasza strona?

Mamy taką nadzieję. Polub i udostępnij naszą stronę lub powiedz nam co w niej zmienić. U nas najważniejsze jest zdanie odwiedzającego.

TOP

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: