Dla dzieci > Bajki wideo > Masza i Niedźwiedź – Najlepsze bajki o sporcie! Wesoła, sportowa Masza!
video

Masza i Niedźwiedź – Najlepsze bajki o sporcie! Wesoła, sportowa Masza!

Masza i Niedźwiedź – Najlepsze bajki o sporcie! Wesoła, sportowa Masza!

Masza i Niedźwiedź – Najlepsze bajki o sporcie! Wesoła, sportowa Masza!

Najlepsze sportowe odcinki animowanej bajki Masza i Niedźwiedź! Włącz i obejrzyj najlepsze pół godzinny filmów animowanych o Maszy!

? Okrzyk zwycięstwa (Odcinek 47)
Niedźwiedź mając nadzieję na zainteresowanie pani Miś, która była zafascynowana tenisem, urządza kort tenisowy. Miś niestety skręca kostkę. Jego plany narusza także niedźwiedź himalajski, który również chce się pokazać przed panią Miś. Masza postanawia uratować sytuację i wyzywa go do turnieju tenisowego. Próbuje zrozumieć technikę gry, ale szybko zdaje sobie sprawę, że tajemnica zwycięstwa tkwi w czymś innym?

? Narty! (Odcinek 14)
Niedźwiedź budzi się w fotelu z wielkim guzem na głowie oraz pucharem mistrza w biathlonie i nie może zrozumieć, co się stało. Przed nim z poczuciem winy są Masza i Królik, który opowiedział przepraszająco różne wersje tego, co się stało. Niedźwiedź próbuje dowiedzieć się, która z nich jest prawdziwa.

?nowa miotła (Odcinek 31)
Pewnego jesiennego dnia Masza z zającem zaczyna grać w hokeja. W środku gry, Masza postanawia w grze użyć miotły zamiast kija. Okazuje się jednak, że miotła jest bardzo wyjątkowa i nadaje się nie tylko do gry w hokeja.

? Święta na lodzie (Odcinek 10)
Masza chce nauczyć się jeździć na łyżwach. Nikt nie chcę jej uczyć, a Niedźwiedź spał. Nie przeszkadza to Maszy, która zakłada mu łyżwy i stawia śpiącego na rzece, gdzie się obudzi. Nic nie pomaga odciągnąć Maszy od Niedźwiedzia, więc konieczne staje się nauczyć niespokojną Masze jeździć.

? ruch rycerski (Odcinek 28)
Niedźwiedź znów spotyka się ze swoim starym przyjacielem Tygrysem, i tym razem decydują się spędzić czas w sposób inteligentny ? przy grze w szachy. Masza, dołącza do tego procesu. Ku zdziwieniu Niedźwiedzia i Tygrysa, z łatwością bije ich na wszystkie strony.
 

„Masza i Niedźwiedź” – to najpopularniejszy rosyjski animowany serial dla całej rodziny. Opowiada o przyjaźni Niedźwiedzia – byłego artysty cyrkowego i chuligańskiej Maszy, która podejmuje zabawy nie tylko z nim, ale z wszystkimi mieszkańcami lasu.
Zobacz całą serię Masza i Niedźwiedź.

Błąd na stronie?? Nieaktywny link??


Zaznacz proszę błędny tekst lub link i wciśnij klawisze Ctrl+Enter, by nas o tym poinformować.

Loading Facebook Comments ...

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Spodobała Ci się nasza strona?

Mamy taką nadzieję. Polub i udostępnij naszą stronę lub powiedz nam co w niej zmienić. U nas najważniejsze jest zdanie odwiedzającego.

TOP

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: