Dla dzieci > Bajki wideo > Masza i Niedźwiedź – Seria muzyczna! Zbiór najlepszych kreskówek z piosenkami (część 2)
video

Masza i Niedźwiedź – Seria muzyczna! Zbiór najlepszych kreskówek z piosenkami (część 2)

Masza i Niedźwiedź – Seria muzyczna! Zbiór najlepszych kreskówek z piosenkami (część 2)

Masza i Niedźwiedź – Seria muzyczna! Zbiór najlepszych kreskówek z piosenkami (część 2)

Big kolekcji muzycznej serii ?Masza i Niedźwiedź? zbiór najlepszych filmów animowanych piosenek dla dzieci!
część 2

? Śpij, kochanie, śpij! (Odcinek 62)
Niedźwiedź dzieli się z Mashą doświadczeniem w zasypianiu. Niestety nic nie pomaga, więc Masza próbuje liczyć owce. Bardzo szybko się rozkojarza i liczenie zmienia się w wesołe piosenki i tańce.

? Nie należy rozstawać się z ukochaną (Odcinek 61)
Nadchodzi magiczny czas cudów! Masza czeka na nowe podarunki ? nowe lalki i zabawki? ale jej starzy przyjaciele zdają się być na nią za to obrażeni. Masza staje przed trudnym wyzwaniem: jak utrzymać stare przyjaźnie wśród nowych życzeń?

? Uroda ma wielką moc (Odcinek 40)
Aby odciągnąć Maszę od zainteresowania dzikim zachodem, Niedźwiedzica daje jej magazyn mody. Konsekwencją tej sytuacji stała się zmiana mieszkania Niedźwiedzia w profesjonalny salon piękności.

? Słodkie życie (Odcinek 33)
Masza chciała coś smacznego. Zdecydowała, że będą to słodycze. Kuchnia Niedźwiedzia stała się fabryką do produkcji nietypowych cukierków. Tak słodkie rzeczy, jak wiemy, nie prowadzą do niczego dobrego. Masze rozbolał ząb, a o zęby należy dbać!

? Raz w roku (Odcinek 44)
Dzień urodzin Niedźwiedzia. Wszyscy mieszkańcy lasu zebrali się w jego chacie, by złożyć życzenia i dać prezenty. Widząc to, Masza postanowiła poważnie przygotować się do swoich urodzin. Teraz już żadne ze zwierząt nie ma szans zapomnieć o niej.

? Obraz olejny (Odcinek 27)
W spokojny zimowy dzień Masza i Niedźwiedź starają się znaleźć inspirację do malowania. Masza pożycza od niedźwiedzia płótno oraz farby, a następnie zaczyna rysować wszystkich mieszkańców lasów. W efekcie Masza przenosi swoją artystyczną wizję nie tylko na płótno, ale także na całą okolicę.

? Oddychaj! Nie oddychać! (Odcinek 22)
Słoneczny letni dzień. Niedźwiedź, podczas zbierania jagód w lesie spotyka niedźwiedzice, i umawia się z nią na randkę. Po powrocie do domu, zaczyna wiosenne porządki i postanawia upiec ciasto na spotkanie. Gdy ciasto jest gotowe, Miś ozdabia je swoimi najlepszymi truskawkami. Nagle, bez zawiadomienia, pojawia się znikąd Masza, zjada truskawki i dopada ją głośna czkawka. Niedźwiedź stara się jej pomóc wszystkimi sposobami znalezionymi w Encyklopedii Medycznej. W rezultacie, czkawką zarażają się wszyscy: Masza, Niedźwiedź, Niedźwiedzica i inni mieszkańcy lasu.

? Wszyscy w domu (Odcinek 32)
Niedźwiedzia i Masze odwiedza ich dawny przyjaciel Pingwin. Niedźwiedź przygotował dla niego ciepłą, zimową czapkę. Pingwin woli bawić się z Maszą niż spędzać czas z Niedźwiedziem, przez co on jest często smutny. Na szczęście Masza ma na to sposoby.

? Do zobaczenia (Odcinek 52)
Życie płynie i nie zdajemy sobie sprawy z tego co mamy, aż tu nagle następuje zmiana, która wszystkich nas zaskakuje. Pewnego ranka Masza udowadnia wszystkim mieszkańcom lasu, że już dorosła. Niedźwiedź robi wszystko, by zatrzymać Maszę, ale decyzja została już podjęta i Masza jedzie do miasta ze świata fantazji dzieciństwa, do której nie ma już powrotu?
Zaraz, czy to prawda?

 

„Masza i Niedźwiedź” – to najpopularniejszy rosyjski animowany serial dla całej rodziny. Opowiada o przyjaźni Niedźwiedzia – byłego artysty cyrkowego i chuligańskiej Maszy, która podejmuje zabawy nie tylko z nim, ale z wszystkimi mieszkańcami lasu.
Zobacz całą serię Masza i Niedźwiedź.

Błąd na stronie?? Nieaktywny link??


Zaznacz proszę błędny tekst lub link i wciśnij klawisze Ctrl+Enter, by nas o tym poinformować.

Loading Facebook Comments ...

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Spodobała Ci się nasza strona?

Mamy taką nadzieję. Polub i udostępnij naszą stronę lub powiedz nam co w niej zmienić. U nas najważniejsze jest zdanie odwiedzającego.

TOP

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: