Dla dzieci > Bajki wideo > Muminki – 01 – Wiosna w Dolinie Muminków
video

Muminki – 01 – Wiosna w Dolinie Muminków

Muminki – 01 – Wiosna w Dolinie Muminków

Muminki – 01 – Wiosna w Dolinie Muminków

Podczas wiosennego brykania, Muminek z przyjaciółmi znajduje tajemniczy kapelusz, który z czasem zaczyna pokazywać swe magiczne możliwości. W trakcie zabawy przemienia skorupki od jajek w zaczarowane obłoczki, co sprawia Muminkom wiele frajdy. Gdy chmurki znikają, zaczyna się gra w chowanego, podczas której kapelusz przemienia Muminka w niezbyt dobrze wyglądającą istotę. Gdy w końcu nasz bohater wraca do swojej normalnej postaci, dzięki miłości Mamy Muminka, wraz z Włóczykijem postanawia pozbyć się kapelusza, wrzucając go do rzeki.

Muminki ? fikcyjne istoty o antropomorficznej budowie ciała (nieco podobne do hipopotamów, ale dwunożne), zamieszkujące pewną dolinę gdzieś w Finlandii, bohaterowie cyklu dziewięciu książek i dwudziestu dwóch komiksów fińskiej (piszącej po szwedzku) pisarki Tove Jansson, oraz pięćdziesięciu dwóch komiksów brata Tove Larsa Janssona.
Zobacz całą serię Muminki.

Błąd na stronie?? Nieaktywny link??


Zaznacz proszę błędny tekst lub link i wciśnij klawisze Ctrl+Enter, by nas o tym poinformować.

Loading Facebook Comments ...

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Spodobała Ci się nasza strona?

Mamy taką nadzieję. Polub i udostępnij naszą stronę lub powiedz nam co w niej zmienić. U nas najważniejsze jest zdanie odwiedzającego.

TOP

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: