Dla dzieci > Bajki wideo > Muminki – 34 – ?Latawiec”
video

Muminki – 34 – ?Latawiec”

Muminki – 34 – ?Latawiec”

Muminki – 34 – ?Latawiec”

Późną jesienią Muminki znajdują latawiec. Jest co prawda bardzo zniszczony, jednak Migotek pomaga im go naprawić. Wszyscy wychodzą na dwór i po kolei go puszczają. Wszyscy, z wyjątkiem Małej Mi, która jest za lekka na sterowanie nim. Postanawia więc wejść na niego. O swoich planach informuje tylko Ryjka. Gdy Muminek puszcza latawca, Mi realizuje swój plan. Nagle zrywa się silne wietrzysko, które przerywa sznurek od latawca. Ryjek mówi Muminkom o tym, że Mi siedziała na latawcu. Wszyscy biegną ją ocalić. Latawiec wpada na drzewo, a Mi ratuje przelatujący obok Czarnoksiężnik.

Muminki ? fikcyjne istoty o antropomorficznej budowie ciała (nieco podobne do hipopotamów, ale dwunożne), zamieszkujące pewną dolinę gdzieś w Finlandii, bohaterowie cyklu dziewięciu książek i dwudziestu dwóch komiksów fińskiej (piszącej po szwedzku) pisarki Tove Jansson, oraz pięćdziesięciu dwóch komiksów brata Tove Larsa Janssona.
Zobacz całą serię Muminki.

Błąd na stronie?? Nieaktywny link??


Zaznacz proszę błędny tekst lub link i wciśnij klawisze Ctrl+Enter, by nas o tym poinformować.

Loading Facebook Comments ...

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Spodobała Ci się nasza strona?

Mamy taką nadzieję. Polub i udostępnij naszą stronę lub powiedz nam co w niej zmienić. U nas najważniejsze jest zdanie odwiedzającego.

TOP

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: