Dla dzieci > Bajki wideo > Smerfy > 30 minut Smerfnych przygód ? Kompilacja 3 ? Smerfy

30 minut Smerfnych przygód ? Kompilacja 3 ? Smerfy

30 minut Smerfnych przygód ? Kompilacja 3 ? Smerfy

30 minut Smerfnych przygód ? Kompilacja 3 ? Smerfy

00:00 – 12:26 – Z pogodą na Smerfa
Pracuś wynajduje maszynę pogodową, dzięki której Smerfy mogą kontrolować pogodę. Na nieszczęście nie mogą dojść do porozumienia, czy ma padać, czy też być słonecznie, więc maszyna przegrzewa się i wybucha.

12:27 – 23:56 – Smerfowa chłodnia
Głodujące Smerfy odkrywają jaskinię, w której znajduje się zapas zamrożonego jedzenia pilnowany przez zamrożonego trolla, którego z powody chciwości unieruchomił tam magiczny diament. Gdy Smerfy rozmrażają jaskinię, Gargamel kradnie jedzenie, ale magiczny diament zamienia go w górę lodu, a uwolniony troll chętnie pomaga Smerfom zanieść jedzenie do wioski.

23:57 – 35:28 – Smerfy w niewoli
Podziemne trolle chwytają Smerfy, chcąc zrobić z nich swoich niewolników. Papa Smerf uwalnia je w bardzo pomysłowy sposób, a potem niszczy magiczną kryształową kulę trolli, która dawała im władzę nad Smerfami.

Smerfy ? bajkowa rasa małych, niebieskich stworzeń, wykreowanych przez belgijskiego rysownika komiksowego Pierre?a Culliforda, tworzącego pod pseudonimem Peyo. Smerfy są bohaterami serii komiksowej, filmów i serialu animowanego. Od śmierci Peyo w 1992 r. serię komiksową tworzą różni scenarzyści i rysownicy we współpracy z synem artysty, Thierrym Cullifordem.
Zobacz całą serię Smerfy.

Błąd na stronie?? Nieaktywny link??


Zaznacz proszę błędny tekst lub link i wciśnij klawisze Ctrl+Enter, by nas o tym poinformować.

Loading Facebook Comments ...

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Spodobała Ci się nasza strona?

Mamy taką nadzieję. Polub i udostępnij naszą stronę lub powiedz nam co w niej zmienić. U nas najważniejsze jest zdanie odwiedzającego.

TOP

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: