Dla dzieci > Bajki wideo > Smerfy > 60 minut Smerfnych przygód ? Kompilacja 1 ? Smerfy
video

60 minut Smerfnych przygód ? Kompilacja 1 ? Smerfy

60 minut Smerfnych przygód ? Kompilacja 1 ? Smerfy

60 minut Smerfnych przygód ? Kompilacja 1 ? Smerfy

00:00 ? 12:26 Nawiedzone Smerfy Zimowe zapasy jedzenia zostają zniszczone i Smerfy wyruszają do odległego zamku w poszukiwaniu schronienia. Początkowo wydaje im się, że na zamku mieszkają duchy, ale gdy rozwiązują zagadkę żarłocznych szczurów, wdzięczny właściciel ofiarowuje im mnóstwo jedzenia na zimę.

12:28 ? 23:59 Fioletowe Smerfy Fioletowa mucha gryzie Śpiocha, co wywołuje epidemię wśród mieszkańców wioski, którzy stają się fioletowi i wściekli. Papa Smerf odkrywa lekarstwo w postaci pyłku kwiatu tuberozy, więc wkrótce wszystko wraca do swojej smerfnej normy.

24:01 ? 35:30 Eliksir wzrostu Ważniak produkuje eliksir wzrostu, dzięki któremu Osiłek osiąga wielkość człowieka. Mały-duży siłacz łapie Gargamela i przyprowadza go do wioski Smerfów. Papa Smerf używa magii, aby Klakier przegnał swojego pana do ich ponurego zamku.

35:32 ? 47:01 Z pogodą na Smerfa Pracuś wynajduje maszynę pogodową, dzięki której Smerfy mogą kontrolować pogodę. Na nieszczęście nie mogą dojść do porozumienia, czy ma padać, czy też być słonecznie, więc maszyna przegrzewa się i wybucha.

47:03 ? 58:31 Smerfowa chłodnia Głodujące Smerfy odkrywają jaskinię, w której znajduje się zapas zamrożonego jedzenia pilnowany przez zamrożonego trolla, którego z powody chciwości unieruchomił tam magiczny diament. Gdy Smerfy rozmrażają jaskinię, Gargamel kradnie jedzenie, ale magiczny diament zamienia go w górę lodu, a uwolniony troll chętnie pomaga Smerfom zanieść jedzenie do wioski.

Smerfy ? bajkowa rasa małych, niebieskich stworzeń, wykreowanych przez belgijskiego rysownika komiksowego Pierre?a Culliforda, tworzącego pod pseudonimem Peyo. Smerfy są bohaterami serii komiksowej, filmów i serialu animowanego. Od śmierci Peyo w 1992 r. serię komiksową tworzą różni scenarzyści i rysownicy we współpracy z synem artysty, Thierrym Cullifordem.
Zobacz całą serię Smerfy.

Błąd na stronie?? Nieaktywny link??


Zaznacz proszę błędny tekst lub link i wciśnij klawisze Ctrl+Enter, by nas o tym poinformować.

Loading Facebook Comments ...

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Spodobała Ci się nasza strona?

Mamy taką nadzieję. Polub i udostępnij naszą stronę lub powiedz nam co w niej zmienić. U nas najważniejsze jest zdanie odwiedzającego.

TOP

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: