Dla dzieci > Bajki wideo > Smerfy > 60 minut Smerfnych przygód ? Kompilacja 2 ? Smerfy
video

60 minut Smerfnych przygód ? Kompilacja 2 ? Smerfy

60 minut Smerfnych przygód ? Kompilacja 2 ? Smerfy

60 minut Smerfnych przygód ? Kompilacja 2 ? Smerfy

00:00 ? 12:25 Smerfy w niewoli Podziemne trolle chwytają Smerfy, chcąc zrobić z nich swoich niewolników. Papa Smerf uwalnia je w bardzo pomysłowy sposób, a potem niszczy magiczną kryształową kulę trolli, która dawała im władzę nad Smerfami.

12:27 ? 23:57 Kto pod kim dołki kopie Aby dowiedzieć się, gdzie Smerfy ukryły tajemny zapas diamentów, Gargamel udaje, że chce się z nimi zaprzyjaźnić. Gdy Gargamel ukazuje swoje prawdziwe, niegodziwe oblicze, Papa Smerf rzuca zaklęcie, które ratuje małe Smerfy ze szponów złego czarnoksiężnika.

23:59 ? 35:29 Chciwość nie popłaca Z pomocą swojej matki, która nie jest wiele lepsza od niego, zły czarnoksiężnik Gargamel wymyśla jeszcze jeden diabelski plan. Chce przekupić Smerfy pieniędzmi, których Smerfy w ogóle nie znają. Czy Łasuch da się skusić?

35:31 ? 47:00 Niesmerfny raj Śpioch śni o Rajskiej Wyspie, na której nie musi wykonywać poleceń Papy Smerfa. Jego sen zamienia się w koszmar, dzięki któremu szybko i chętnie wraca do pracy.

47:02 ? 54:32 Yeti Ważniak i jego przyjaciele organizują wyprawę na Lodową Górę, żeby zdobyć rzadki śniegowy kwiat dla Papy Smerfa. Po drodze spotykają przerażającego śnieżnego stwora, który zaprzyjaźnia się z nimi dzięki życzliwości Smerfetki i pomaga im odnaleźć malutki śniegowy kwiatek.

Smerfy ? bajkowa rasa małych, niebieskich stworzeń, wykreowanych przez belgijskiego rysownika komiksowego Pierre?a Culliforda, tworzącego pod pseudonimem Peyo. Smerfy są bohaterami serii komiksowej, filmów i serialu animowanego. Od śmierci Peyo w 1992 r. serię komiksową tworzą różni scenarzyści i rysownicy we współpracy z synem artysty, Thierrym Cullifordem.
Zobacz całą serię Smerfy.

Błąd na stronie?? Nieaktywny link??


Zaznacz proszę błędny tekst lub link i wciśnij klawisze Ctrl+Enter, by nas o tym poinformować.

Loading Facebook Comments ...

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Spodobała Ci się nasza strona?

Mamy taką nadzieję. Polub i udostępnij naszą stronę lub powiedz nam co w niej zmienić. U nas najważniejsze jest zdanie odwiedzającego.

TOP

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: