Dla dzieci > Bajki wideo > Smerfy > 60 minut Smerfnych przygód ? Kompilacja 3 ? Smerfy

60 minut Smerfnych przygód ? Kompilacja 3 ? Smerfy

60 minut Smerfnych przygód ? Kompilacja 3 ? Smerfy

60 minut Smerfnych przygód ? Kompilacja 3 ? Smerfy

00:00 – 12:26 – Siostra Smerf
Smurfette znalazł nową przyjaciółkę, Laurę, sześcioletnie dziecko, którego rodzice mieszkają w pobliżu lasu. Razem obie dziewczyny wędrują po lesie. Ale stara czarownica, która żyje w lesie, łapie je.

12:27 – 23:57 – Podjadający Łasuch
Chciwość przesadza. Staje się coraz cięższy, dopóki jego waga nie zagrozi mu. Zło Gargamel go złapie … Czy Chciwy może zostać uratowany przez Papa Smurf?

23:58 – 35:28 – Kto nie marnuje, temu smerfuje
Uprawa, zbieranie i przygotowywanie potraw zajmuje dużo czasu w Smerfach. Handy wynajduje maszynę, która produkuje i przetwarza żywność. Ale ten wspaniały wynalazek ma swoje wady …

35:29 – 46:59 – Smerfowe rozterki
Zima nagle nadeszła. Smerfy to prawie wszystkie ofiary smurfonii. Czy tropiciel Smurf może znaleźć uzdrawiającą smurfroot bez wpadnięcia w pułapki złego Gargamela?

47:00 – 58:32 – Przybysz z kosmosu
Marzyciel pragnie tak bardzo napotkać istoty z kosmosu, że nikt mu nie wierzy, gdy mówi o spotkaniu z nim. Jednak przybycie tej pozaziemskiej planety spowoduje siać spustoszenie w Wiosce Smerfów…

Smerfy ? bajkowa rasa małych, niebieskich stworzeń, wykreowanych przez belgijskiego rysownika komiksowego Pierre?a Culliforda, tworzącego pod pseudonimem Peyo. Smerfy są bohaterami serii komiksowej, filmów i serialu animowanego. Od śmierci Peyo w 1992 r. serię komiksową tworzą różni scenarzyści i rysownicy we współpracy z synem artysty, Thierrym Cullifordem.
Zobacz całą serię Smerfy.

Błąd na stronie?? Nieaktywny link??


Zaznacz proszę błędny tekst lub link i wciśnij klawisze Ctrl+Enter, by nas o tym poinformować.

Loading Facebook Comments ...

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Spodobała Ci się nasza strona?

Mamy taką nadzieję. Polub i udostępnij naszą stronę lub powiedz nam co w niej zmienić. U nas najważniejsze jest zdanie odwiedzającego.

TOP

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: