Dla dzieci > Bajki wideo > Smerfy > 60 minut Smerfnych przygód ? Kompilacja 4 ? Smerfy

60 minut Smerfnych przygód ? Kompilacja 4 ? Smerfy

60 minut Smerfnych przygód ? Kompilacja 4 ? Smerfy

60 minut Smerfnych przygód ? Kompilacja 4 ? Smerfy

00:00 – 12:27 – Przysługa za przysługę
Handy Smurf uratował Clumsy przed strasznym losem. Niezdarny przeklina wieczne nabożeństwo do swego zbawcy i stara się spłacić dług … Z niezręcznymi wynikami. Potrzebny jest sprytny plan, aby powstrzymać katastrofalne katastrofy Clumsy …

12:28 – 23:57 – Zemsta smerfów
Wojna szaleje w średniowieczu. Rycerze w zbroi w gorącym pościgu nieumyślnie niszczą Wioskę Smerfów, więc mała grupa Smerfów postanawia pomścić to zło. Czy Papa Smurf nie uważa, że ??to reakcja zbyt ludzka?

23:58 – 35:28 – Kto się śmieje ostatni
Gargamel znalazł nowy diaboliczny plan pozbycia się Smerf: błyszczącego proszku, który zmniejszy ich do bezsilnego śmiechu …

35:29 – 46:54 – Zakręcone smerfy
Jokey Smurf umiera, by spotkać Melchiora, wspaniałego twórcę słynnego Znikającego Box Tricka. Czy Gargamel może złapać Smerfy w Amazing Maze Melchiora?

46:55 – 58:26 – Z miłości do Gargamela
Próbuje nowego zaklęcia na podłożu Smerfów, kiedy Gargamel zmienia się w kamień. Smerfy majaczą z radości. Ich przeciwnik sprawi, że już więcej nie będą cierpieć!

Smerfy ? bajkowa rasa małych, niebieskich stworzeń, wykreowanych przez belgijskiego rysownika komiksowego Pierre?a Culliforda, tworzącego pod pseudonimem Peyo. Smerfy są bohaterami serii komiksowej, filmów i serialu animowanego. Od śmierci Peyo w 1992 r. serię komiksową tworzą różni scenarzyści i rysownicy we współpracy z synem artysty, Thierrym Cullifordem.
Zobacz całą serię Smerfy.

Błąd na stronie?? Nieaktywny link??


Zaznacz proszę błędny tekst lub link i wciśnij klawisze Ctrl+Enter, by nas o tym poinformować.

Loading Facebook Comments ...

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Spodobała Ci się nasza strona?

Mamy taką nadzieję. Polub i udostępnij naszą stronę lub powiedz nam co w niej zmienić. U nas najważniejsze jest zdanie odwiedzającego.

TOP

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: