Dla dzieci > Bajki wideo > Smerfy > Kompilacja Boże Narodzenie 1 ? Smerfy

Kompilacja Boże Narodzenie 1 ? Smerfy

Kompilacja Boże Narodzenie 1 ? Smerfy

Kompilacja Boże Narodzenie 1 ? Smerfy

00:00 – 22:11 – Pierwsze święta Smerfusia
Cudowna radość Bożego Narodzenia dla Baby Smurf i wszystkich innych jest prawie zrujnowana przez złego Chlorhydrisa, który rzuca zaklęcie na pana Mikołaja, aby powstrzymać go od roznoszenia świątecznej radości. Na szczęście Papa Smurf i jego małe niebieskie stworzenia przełamują zaklęcie i święta rozprzestrzeniają się po ziemi.

22:12 – 33:42 – Yeti
Ważniak i jego przyjaciele organizują wyprawę na Lodową Górę, żeby zdobyć rzadki śniegowy kwiat dla Papy Smerfa. Po zjazdach z pętli, która jest w stanie zechcieć zatrzymać się na drodze.

33:43 – 45:15 – Super smerf
Pasibrzuch trafia śladami Ważniaka do wioski smerfów i ograbia je z zimowych zapasów. Z wielkim poczuciem winy, że coś się wydarzyło, przez stać się supersmerfem. Osiąga cel przy pomocy czarów i podrób do domu Pasibrzucha, by odzyskać zimowe zapasy. Nie wie jednak jednak że czary to tylko dwie godziny…

Smerfy ? bajkowa rasa małych, niebieskich stworzeń, wykreowanych przez belgijskiego rysownika komiksowego Pierre?a Culliforda, tworzącego pod pseudonimem Peyo. Smerfy są bohaterami serii komiksowej, filmów i serialu animowanego. Od śmierci Peyo w 1992 r. serię komiksową tworzą różni scenarzyści i rysownicy we współpracy z synem artysty, Thierrym Cullifordem.
Zobacz całą serię Smerfy.

Błąd na stronie?? Nieaktywny link??


Zaznacz proszę błędny tekst lub link i wciśnij klawisze Ctrl+Enter, by nas o tym poinformować.

Loading Facebook Comments ...

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Spodobała Ci się nasza strona?

Mamy taką nadzieję. Polub i udostępnij naszą stronę lub powiedz nam co w niej zmienić. U nas najważniejsze jest zdanie odwiedzającego.

TOP

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: