Dla dzieci > Bajki wideo > Smerfy > Kompilacja Boże Narodzenie 2 ? Smerfy

Kompilacja Boże Narodzenie 2 ? Smerfy

Kompilacja Boże Narodzenie 2 ? Smerfy

Kompilacja Boże Narodzenie 2 ? Smerfy

00:00 – 22:56 – Czarodziejski worek Świętego Mikołaja
Smerfetka usiłuje wciągnąć Marudę do świątecznych przygotowań. Święty Mikołaj prosi o pomoc, serwis jego coroczni pomocnicy się rozchorowali. Smerfy z ochotą karmią rosołkiem chorego oraz opakowania w zawieszone, bezdenny worek Świętego Mikołaja. Czarownica Chlorinda wykrada worek z darami dla dzieci, przez udało zapobiec pracownikom świąt i popsuć dzieciom radość. Maruda ratuje i prezenty, święta …

22:57 – 34:27 – Smerfowe rozterki
Wygłodniałe Smerfy odkrywają jaskinię, w której znajduje się mnóstwo mrożonego jedzenia, chronionego przez równie zamarzniętego trolla, który został uwięziony z powodu chciwości przez magiczny diament. Gdy Smerfy rozmrażają jaskinię, Gargamel kradnie jedzenie, ale magiczny diament zamienia go w lodowatą masę, a uwolniony troll z radością pomaga smercom wnieść jedzenie z powrotem do ich wioski.

34:28 – 45:58 – Smerfowa chłodnia
Głodujące Smerfy, które są zamieniane przez zamrożonego trolla, którego z powody chciwości uzyskali tam magiczny diament. Gdy Smerfy rozmrażają jaskinię, Gargamel kradnie jedzenie, ale magiczny diament zamienia się w górę lodu, a wydiętego na trollu przy okazji pomaga Smerfom zanieść jedzenie do wioski.

Smerfy ? bajkowa rasa małych, niebieskich stworzeń, wykreowanych przez belgijskiego rysownika komiksowego Pierre?a Culliforda, tworzącego pod pseudonimem Peyo. Smerfy są bohaterami serii komiksowej, filmów i serialu animowanego. Od śmierci Peyo w 1992 r. serię komiksową tworzą różni scenarzyści i rysownicy we współpracy z synem artysty, Thierrym Cullifordem.
Zobacz całą serię Smerfy.

Błąd na stronie?? Nieaktywny link??


Zaznacz proszę błędny tekst lub link i wciśnij klawisze Ctrl+Enter, by nas o tym poinformować.

Loading Facebook Comments ...

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Spodobała Ci się nasza strona?

Mamy taką nadzieję. Polub i udostępnij naszą stronę lub powiedz nam co w niej zmienić. U nas najważniejsze jest zdanie odwiedzającego.

TOP

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: