Dla dzieci > Bajki wideo > Smerfy > Kompilacja Boże Narodzenie 3 ? Smerfy

Kompilacja Boże Narodzenie 3 ? Smerfy

Kompilacja Boże Narodzenie 3 ? Smerfy

Kompilacja Boże Narodzenie 3 ? Smerfy

00:00 – 23:55 – Najsmerfniejszy dzień w roku
To pierwsze święta Wild Smurf, a on jest pod wrażeniem dekoracji w Wiosce Smerfów. Ale dziadek i Sassette zamierzają nauczyć go prawdziwego znaczenia Bożego Narodzenia, kiedy pomagają starszej parze żyć najpiękniejszymi świętami Bożego Narodzenia, jakie kiedykolwiek widzieli …

23:56 – 35:20 – Podróż do środka ziemi
Zima wkracza do Wioski Smerfów. Małe Smerfy marzną. Ale co robi Clumsy z tą dziwną skałą, którą odkrył? I dlaczego Miner Smurf jest tak entuzjastycznie nastawiony do nowego odkrycia? Z pewnością jeszcze jeden dodatek do kolekcji rocka Clumsy’ego nie jest wart tego całego hoopla … Smerfy odkryją niebezpieczeństwo i niespodzianki, kiedy zejdą pod ziemię.

35:21 – 46:49 – Miś Pętelka
Nie ma już rzeki Smurf: ktoś zamroził ją w pobliżu źródła. Smerfy udają się do kraju Emerald Empress „, aby zobaczyć, co jest problem, i spotykają się Patchwork Bear, a także Iron Pyrites …

Smerfy ? bajkowa rasa małych, niebieskich stworzeń, wykreowanych przez belgijskiego rysownika komiksowego Pierre?a Culliforda, tworzącego pod pseudonimem Peyo. Smerfy są bohaterami serii komiksowej, filmów i serialu animowanego. Od śmierci Peyo w 1992 r. serię komiksową tworzą różni scenarzyści i rysownicy we współpracy z synem artysty, Thierrym Cullifordem.
Zobacz całą serię Smerfy.

Błąd na stronie?? Nieaktywny link??


Zaznacz proszę błędny tekst lub link i wciśnij klawisze Ctrl+Enter, by nas o tym poinformować.

Loading Facebook Comments ...

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Spodobała Ci się nasza strona?

Mamy taką nadzieję. Polub i udostępnij naszą stronę lub powiedz nam co w niej zmienić. U nas najważniejsze jest zdanie odwiedzającego.

TOP

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: