Dla dzieci > Zasypianie > Czysty biały szum ♥♥♥ 10 godzin super relaksującego białego szumu dla dziecka ♫♫♫ Dźwięki fal delta
video

Czysty biały szum ♥♥♥ 10 godzin super relaksującego białego szumu dla dziecka ♫♫♫ Dźwięki fal delta

Czysty biały szum ♥♥♥ 10 godzin super relaksującego białego szumu dla dziecka ♫♫♫ Dźwięki fal delta

Czysty biały szum ♥♥♥ 10 godzin super relaksującego białego szumu dla dziecka ♫♫♫ Dźwięki fal delta

###############################################################
Czysty biały szum ♥♥♥ 10 godzin super relaksującego białego szumu dla dziecka ♫♫♫ Dźwięki fal delta, Uspokajający szum na dobranoc dla najlepszych snów

Dźwięki tego nagrania pomogą ci zasnąć lub skoncentrować się.

Dźwięki tego nagrania poprawiają jakość i czas snu.
W okresie prenatalnym słychać biały szum. Pomaga małym dzieciom zasnąć, ponieważ przypomina im o spokojnym okresie życia.

Słuchanie kojącego Białego Szumu przed snem to idealny sposób na głęboki i relaksujący sen dziecka, a także samego siebie.

Fale delta to pasmo fal mózgowych o częstotliwościach znacznie poniżej ludzkiego słuchu (20 Hz). Aby osiągnąć te niskie częstotliwości, odtwarzaliśmy różne dźwięki w lewym i prawym głośniku. W tym filmie generowany jest szum o różnicy 2 Hz. Częstotliwość pasma Delta związana z głębokim snem.
Ta różnica 2 Hz splata się w mózgu słuchacza, który zdaniem naukowców powoduje synchronizację z tą częstotliwością 2 Hz. Teoria neuro-sprzężenia zwrotnego sugeruje, że mózg rozpozna tę częstotliwość 2 Hz jako związaną z głębokim snem i indukuje ten stan w umyśle.

Na kanale regularnie pojawiają są nowe szumy do snu.

Zobacz inne filmy na naszym kanale

###############################################################

 

Biały szum – relaksujący i usypiający – Biały szum pomaga szybko się zrelaksować i zasnąć
Płaczące dziecko, które nie może zasnąć? Problemy ze skupieniem podczas pracy? Chęć wyłączenia się z codziennych hałasów i relaks przy wybranym dźwięku? Problemy z zasypianiem przez wieczorny natłok myśli? Problemy z zasypianiem o regularnych porach Twojego dziecka?

Z naszym kanałem te problemy znikną. Biały szum pomaga szybko się zrelaksować i zasnąć, gdy tego potrzebujemy. Jest też idealnym zagłuszaczem odgłosów ulicy. Dzięki białym szumom zaśniesz mocno i rano obudzisz się wypoczęty.

Filmy na kanale są różnej długości, więc możesz wybrać długość, która Tobie odpowiada i przespać całą noc. Sprawdź nasze nagrania, by znaleźć odpowiedni dźwięk dla siebie.

Zobacz więcej nagrań Zasypianie.

Błąd na stronie?? Nieaktywny link??


Zaznacz proszę błędny tekst lub link i wciśnij klawisze Ctrl+Enter, by nas o tym poinformować.

Loading Facebook Comments ...

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Spodobała Ci się nasza strona?

Mamy taką nadzieję. Polub i udostępnij naszą stronę lub powiedz nam co w niej zmienić. U nas najważniejsze jest zdanie odwiedzającego.

TOP

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: