Dla dzieci > Bajki wideo > Masza i Niedźwiedź – Wszystkie serie z rzędu (seria 58-62 Collection) ?? Najnowsze komiksy w 2017 roku! ?
video

Masza i Niedźwiedź – Wszystkie serie z rzędu (seria 58-62 Collection) ?? Najnowsze komiksy w 2017 roku! ?

Masza i Niedźwiedź – Wszystkie serie z rzędu (seria 58-62 Collection) ?? Najnowsze komiksy w 2017 roku! ?

Masza i Niedźwiedź – Wszystkie serie z rzędu (seria 58-62 Collection) ?? Najnowsze komiksy w 2017 roku! ?

Dziś, jako kompilacja zaprezentowana została kompilacja odcinków Maszy 58-62. Wspaniała wiadomość na wakacje!

? Masza i Niedźwiedź ? Kot i mysz (Odcinek 58)
Nawet największe i najsilniejsze zwierzęta mają swoje lęki. Czasami mała mysz może sprawić, że Niedźwiedzie drżą ze strachu! Nasz bohater jest gotowy do drastycznych środków, aby utrzymać swoje zapasy i pozbyć się intruza!
Prawdę mówiąc, Niedźwiedź boi się myszy – lepiej więc nie zaglądać do lodówki!

? Masza i Niedźwiedź ? Game Over (Odcinek 59)
Niedźwiedź całkowicie zatraca się grając w gry komputerowe. Przestaje wychodzić z domu i zupełnie traci kontakt z rzeczywistością. Masza i reszta mieszkańców lasów są tym poważnie zaniepokojeni i chcą pomóc niedźwiedziowi! Czy uda im się przywrócić go do realnego życia, czy też w życiu musi nastąpić ? Game over?

? Masza i Niedźwiedź ? Zapraszamy! (Odcinek 60)
Technologie potrafią pokazać nam także swoją ludzką naturę. Masza otrzymała w prezencie robota lalkę, którą mogła zdalnie sterować. Niedźwiedź wpadł na pomysł, by także zbudować sobie robota dl prac domowych. Wszystko szło dobrze dopóki w robocie nie obudziły się ludzkie instynkty i przestała mu się podobać rola służącego.

? Masza i Niedźwiedź ? Nie należy rozstawać się z ukochaną (Odcinek 61)
Nadchodzi magiczny czas cudów! Masza czeka na nowe podarunki ? nowe lalki i zabawki? ale jej starzy przyjaciele zdają się być na nią za to obrażeni. Masza staje przed trudnym wyzwaniem: jak utrzymać stare przyjaźnie wśród nowych życzeń?

? Masza i Niedźwiedź ? Śpij, kochanie, śpij! (Odcinek 62)
Niedźwiedź dzieli się z Mashą doświadczeniem w zasypianiu. Niestety nic nie pomaga, więc Masza próbuje liczyć owce. Bardzo szybko się rozkojarza i liczenie zmienia się w wesołe piosenki i tańce.

„Masza i Niedźwiedź” – to najpopularniejszy rosyjski animowany serial dla całej rodziny. Opowiada o przyjaźni Niedźwiedzia – byłego artysty cyrkowego i chuligańskiej Maszy, która podejmuje zabawy nie tylko z nim, ale z wszystkimi mieszkańcami lasu.
Zobacz całą serię Masza i Niedźwiedź.

Błąd na stronie?? Nieaktywny link??


Zaznacz proszę błędny tekst lub link i wciśnij klawisze Ctrl+Enter, by nas o tym poinformować.

Loading Facebook Comments ...

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Spodobała Ci się nasza strona?

Mamy taką nadzieję. Polub i udostępnij naszą stronę lub powiedz nam co w niej zmienić. U nas najważniejsze jest zdanie odwiedzającego.

TOP

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: