Dla dzieci > Bajki wideo > Muminki – 19 – Dżungla
video

Muminki – 19 – Dżungla

Muminki – 19 – Dżungla

Muminki – 19 – Dżungla

Włóczykij ratuje rodzinę Muminków przed groźnymi roślinami — grając na harmonijce, zwabia je do piwnicy, gdzie zostają zamknięte. Rodzice wyprowadzają się na jakiś czas do kabiny kąpielowej, Paszczak do Domu Muminków, a Muminek, Migotka i Mi do szałasu. Bobek uwalnia z Zoo i sprowadza do dżungli dzikie zwierzęta. Muminki dowiadują się, że tygrysy chcą je zjeść! Rodzina szykuje na nich pułapkę, przez co jeden z tygrysów wpada do wody, ale jednak decydują się go uratować. Zaprzyjaźniają się też z innymi zwierzętami, co złości Bobka. Postanawia zwabić Muminka i Migotkę nad małe jezioro uchodzące do morza. Czai się w nim jeszcze jeden mieszkaniec Zoo, o którym nie mają pojęcia.

Muminki ? fikcyjne istoty o antropomorficznej budowie ciała (nieco podobne do hipopotamów, ale dwunożne), zamieszkujące pewną dolinę gdzieś w Finlandii, bohaterowie cyklu dziewięciu książek i dwudziestu dwóch komiksów fińskiej (piszącej po szwedzku) pisarki Tove Jansson, oraz pięćdziesięciu dwóch komiksów brata Tove Larsa Janssona.
Zobacz całą serię Muminki.

Błąd na stronie?? Nieaktywny link??


Zaznacz proszę błędny tekst lub link i wciśnij klawisze Ctrl+Enter, by nas o tym poinformować.

Loading Facebook Comments ...

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Spodobała Ci się nasza strona?

Mamy taką nadzieję. Polub i udostępnij naszą stronę lub powiedz nam co w niej zmienić. U nas najważniejsze jest zdanie odwiedzającego.

TOP

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: