Dla dzieci > Bajki wideo > Robotboy > RobotBoy-Odcinek 1 PL
video

RobotBoy-Odcinek 1 PL

RobotBoy-Odcinek 1 PL

RobotBoy-Odcinek 1 PL

Serial opowiada o małym niebieskim robocie zwanym Robotboyem, który został stworzony przez genialnego naukowca, profesora Moshimo.Robotboy – inaczej zwany Roboś. Roboś posiada trzy funkcje: Dezaktywowany, Aktywowany i Superaktywowany. Podczas funkcji „Dezaktywowany” po prostu śpi, czyli nie może się ruszać, mówić i myśleć.

Serial opowiada o małym niebieskim robocie zwanym Robotboyem, który został stworzony przez genialnego naukowca, profesora Moshimo. Twórca obawiając się, że jego wynalazek może trafić w niepowołane ręce, postanawia wysłać go tam, gdzie będzie bezpieczny i gdzie nauczy się, jak być prawdziwym chłopcem. Na szczęście opiekę nad Robotboyem przejmuje Tommy, młodszy syn Dwighta i Debory Turnbullów oraz jego największy fan. O Robotboyu nikt nie może się dowiedzieć. Gdy Tommy i jego przyjaciele, Gus i Lola, mają kłopoty, Roboś ma umiejętność przekształcania się w robota wojennego zdolnego zniszczyć armię robotów. Największym wrogiem Robotboya jest Dr Kamikaze, chcący przejąć kontrolę nad światem. Robotboy Moshimo – postać fikcyjna występująca w serialu animowanym

Błąd na stronie?? Nieaktywny link??

Zaznacz proszę błędny tekst lub link i wciśnij klawisze Ctrl+Enter, by nas o tym poinformować.

Loading Facebook Comments ...

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Spodobała Ci się nasza strona?

Mamy taką nadzieję. Polub i udostępnij naszą stronę lub powiedz nam co w niej zmienić. U nas najważniejsze jest zdanie odwiedzającego.

TOP

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: