Dla dzieci > Bajki wideo > Smerfy > 30 minut Smerfnych przygód ? Kompilacja 2 ? Smerfy
video

30 minut Smerfnych przygód ? Kompilacja 2 ? Smerfy

30 minut Smerfnych przygód ? Kompilacja 2 ? Smerfy

30 minut Smerfnych przygód ? Kompilacja 2 ? Smerfy

00:00 – 12:26 – Kto pod kim dołki kopie
Aby dowiedzieć się, gdzie Smerfy ukryły tajemny zapas diamentów, Gargamel udaje, że chce się z nimi zaprzyjaźnić. Gdy Gargamel ukazuje swoje prawdziwe, niegodziwe oblicze, Papa Smerf rzuca zaklęcie, które ratuje małe Smerfy ze szponów złego czarnoksiężnika.

12:27 – 23:59 – Chciwość nie popłaca
Z pomocą swojej matki, która nie jest wiele lepsza od niego, zły czarnoksiężnik Gargamel wymyśla jeszcze jeden diabelski plan. Chce przekupić Smerfy pieniędzmi, których Smerfy w ogóle nie znają. Czy Łasuch da się skusić?

24:00 – 35:32 – Niesmerfny raj
Śpioch śni o Rajskiej Wyspie, na której nie musi wykonywać poleceń Papy Smerfa. Jego sen zamienia się w koszmar, dzięki któremu szybko i chętnie wraca do pracy.

Smerfy ? bajkowa rasa małych, niebieskich stworzeń, wykreowanych przez belgijskiego rysownika komiksowego Pierre?a Culliforda, tworzącego pod pseudonimem Peyo. Smerfy są bohaterami serii komiksowej, filmów i serialu animowanego. Od śmierci Peyo w 1992 r. serię komiksową tworzą różni scenarzyści i rysownicy we współpracy z synem artysty, Thierrym Cullifordem.
Zobacz całą serię Smerfy.

Błąd na stronie?? Nieaktywny link??


Zaznacz proszę błędny tekst lub link i wciśnij klawisze Ctrl+Enter, by nas o tym poinformować.

Loading Facebook Comments ...

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Spodobała Ci się nasza strona?

Mamy taką nadzieję. Polub i udostępnij naszą stronę lub powiedz nam co w niej zmienić. U nas najważniejsze jest zdanie odwiedzającego.

TOP

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: